Asgün Yapı tarafından Asgün Cebeci Evleri Projesi, toplamda 1850 m2 açık alan arsa üzerine inşaat edilecek bir projedir. Metro ve tramvay gibi toplu ulaşımlarına yakın olmasıyla, Kuzey Marmara otoyol bağlantısına yakın konumda yer alması sayesinde şehrin önemli ulaşım noktalarına avantaj yaratan noktalarından birindedir.

Havaalanına 20 dakika kadar uzaklıkta olan, Tem Otoyol bağlantısı yakınında konumlandırılan Asgün Cebeci Evleri Projesi, sosyal içeriğe sahip konutlarıyla beraber eğitim, sosyal alanlara, hastane ve kamu kurumlarına yakın konumlandırılmıştır. Projeye bağlı alana yakın bölgede, 26 bin m2 Belediye Sosyal Alan konumlandırılmaktadır.

Projede 2+1 ve 3+1 gibi pek çok daire çeşitleri bulunurken sınırlı sayıda olarak 66 konut bulunmaktadır. Projede bulunan 4 ticari alanın dışında 24 saat güvenlik, merkezi ısıtma sistemi gibi birçok avantajı bulunmaktadır. İstanbul’da en hızlı büyüyen ve gelişmekte olan ilçelerinden biri Sultangazi’de Cebeci Projesi ile siz de konut sahibi olabilirsiniz