Asgün İnşaat olarak 1994 yılından beri temel olarak belirlediğimiz prensiplerden taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de her yıl büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Bugüne kadar ürettiğimiz ve devam eden projelerimizde binlerce markalı lüks konut,ticari ünite ile toplam 500.000 metrekare civarında tamamlanmış inşaat alanına ulaşmış bulunuyoruz. Kısa sürede yakalamış olduğumuz bu başarıyı, Asgün İnşaat’ın kuruluşunda belirlediğimiz temel prensiplere bağlı kalmamızdan kaynaklandığını biliyoruz.

Bu prensiplerin bir sonucu olarak bugüne kadar, hiçbir işimizde ve projemizde geç teslim yapmadık. Aksine 3 ila 14 ay arasında değişen sürelerde tüm projelerimizde erken teslim yaptık. İş yaptığımız idareler nezdinde hep kalitesiyle örnek gösterilen bir şirket olduk. Çalışanlarımızın eğitimine önem verdik, onları başarımızın gerçek sahipleri bildik. Kurumsallaşmayı kurallar kümesi olarak değil, insana bağlı olmayan sisteme dayalı bir biçimde toplam kalite yönetimimizin gerçekleşmesine araç olarak gördük. Her zaman sözümüzde durduk. Para kazanmayı değil, başarmayı, ülkemize daha çok vergi ödemeyi, daha çok istihdam oluşturmayı hedefledik. Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyetini çok önemsedik.

Bugünden sonra da ana hedefimiz, bu temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak, ülkemize ve sektörümüze değer katan bir aktör olmaktır.

Abdurrahman Güngör

Asgün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı